nef_164800

 

O mnie słów kilka.

Jestem absolwentem Geografii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pasjonują mnie jaskinie, wspinaczka, podróże i wiele innych, mniej lub bardziej ciekawych rzeczy. Wśród nich zdecydowanie najważniejsza jest dla mnie fotografia. Sprowadza się ona przede wszystkim do reportażu, ten zaś do ślubów.

Reportaż ślubny to dla mnie sposób na życie, na robienie tego, co w fotografii kocham najbardziej, czyli oddawanie prawdziwych emocji na swój własny, indywidualny sposób.  Jest to moja praca, lecz relacje, jakie nawiązuję z Parą Młodą, pozwalają mi cieszyć się w pełni tym, co robię, a Wam czuć się swobodnie przed obiektywem. Liczycie się Wy i Wasze przeżycia. Tylko wtedy, gdy wszystko będzie naturalne, nieudawane, moje zdjęcia będą prawdziwe, a reportaż udany.

W tym, co robię, zawsze dążę do perfekcji. W wolnych chwilach przeglądam zdjęcia innych fotografów, uczę się, rozwijam, dokształcam w dziedzinie fotografii.

To, czemu się poświęcam, ma sens, ponieważ wiem, że za każdym razem co najmniej dwojgu ludziom, oprócz mnie, zależy na moich zdjęciach, dopuszczają mnie do swojej prywatności, pozwalają towarzyszyć w najważniejszych życiowych momentach. Pozwólcie i Wy opowiedzieć mi niepowtarzalną historię Swojego ślubu.